GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figurinvaser 4652002
nr 465 2002
Figurinvaser
1 par, England, 1800-tal, höjd: 26 (skador)
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
tisdag 1 maj 2007
kl 17:03:21
28/4 23:53:21
300 kr
30/4 16:25:58